Zaloguj się

Łączymy ludzi, których pasja i działania kształtują przyszłość

Naukowcy prowadzący badania nad węglem, przedsiębiorcy rozwijający przemysł materiałów węglowych czy wykładowcy popularyzujący wiedzę o badaniach i osiągnięciach technologicznych – w PTW łączymy ludzi, których pasja i działania kształtują przyszłość. Dołącz do nas, aby stać się częścią tej społeczności.

Bycie członkiem PTW to…

  • wiedza i rozwój

Stań się częścią naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami. Wymieniaj się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby wspólnie prowadzić badania nad materiałami węglowymi. Korzystaj z naszej pomocy i wsparcia, aby realizować projekty badawcze.

  • udział w tematycznych wydarzeniach

Bierz udział w polskich i zagranicznych konferencjach naukowych oraz dyskusjach poświęconych tematyce materiałów węglowych. Rozwijaj swoje umiejętności, zainteresowania, dziel się swoimi pomysłami i inspiruj innych.

  • szansa na nawiązanie kontaktów

Poznawaj osoby, które mogą Ci pomóc osiągnąć sukces. Dzięki naszej społeczności masz szansę nawiązać kontakty z przedsiębiorcami lub badaczami, którzy są chcieliby nawiązać współpracę o charakterze naukowym lub biznesowym.

  • dostęp do zasobów i projektów

Korzystaj z naszej bazy projektów i inicjatyw. Dodaj własny projekt lub wyszukaj propozycję dla siebie. Rozpocznij współpracę, pozyskaj inwestora, znajdź osoby chcące dołączyć do Twojego zespołu badawczego.

  • zniżki na konferencje naukowe

Dołącz do PTW, aby otrzymywać atrakcyjne zniżki na wybrane sympozja i konferencje naukowe na temat badań i możliwości zastosowania materiałów węglowych.

Zostań członkiem PTW

Deklaracja członkowska

Dane osobowe
Dane afiliacyjne
Dane korespondencyjne
Wyrażenie zgody

* Wszystkie pola są wymagane